SPA

Golden Key Kartalkaya Spa, özel bitki yağlarının dinlendirici kokusu ve doğal taşlardan ilham alan dekorasyonuyla sizi bekliyor. Kayak sonrası yorgunluğunu atmak için bembeyaz kar manzarasına karşı Hot Tub’da dinlenin, steam ve saunada rahatlayıp gevşeyin.

image

MASAJ ÇEŞİTLERİ

Kayak Sonrası Spor Masajı

Özellikle kayak sonrası önerilen bir masaj terapisi. Yavaş dokunuşlar ve derin parmak ucu baskısıyla kasları yatıştıran bu tüm vücut masajı, problemli bölgelere ve özel ihtiyaçlara yönelik, kişiye özel olarak uygulanır.

Sıcak Aromaterapi Masajı

Monoi de Tahiti masajı zihninizi boşaltır ve sizi Tahiti’nin doğal yağlarıyla harmanlanan Tiare çiçeğinin özleriyle sakin bir yolculuğa çıkarır.

Kış Rüyası – Dört El Masajı

Aynı anda iki terapist tarafından, senkronize olarak uygulanan bu masaj, stresten arındırmayı, vücut dengesini sağlamayı ve hem vücudu hem de ruhu dinlendirmeyi amaçlar.

Sıcak Taş Terapisi

Sıcak volkanik taşların sihrini tüm vücudunuzda hissedin. İçlerindeki ısıyı özel moleküler yapıları nedeniyle ağır ağır veren bu özel taşlar sanki bedeninizin bir parçası gibi bütünleşerek adelelerinizi yumuşatır ve zindelik kazandırır.

Bali Masajı

Hafif rahatlatıcı ve dinlendirici hareketlerle yapılan otantik Bali tarzı masaj; vücuttaki gerilimin giderilmesini sağlar ve zihin – vücut dengesini düzenler.

Bali Lulur Ritüeli

Bu geleneksel masaj vücudunuzun sakinleşmesine yardımcı olacak bir vücut masajıyla başlar, otantik Lulur karışımıyla, cildinize derin bir bakım sağlarken, nazik bir soyma işlemiyle devam eder. Bakım, cildi tamamen nemlendiren zengin ve yumuşatıcı özel süt karışım banyosuyla son bulur.

image

Shiatsu

Bu geleneksel Japon masaj tekniği, bedenin belirli noktalarına parmak uçları ve avuç içi kullanılarak uygulanan basınçla gerilimi azaltır ve bedeninizdeki enerji akışını hızlandırır.

Canlandırıcı Thai Masajı

Thai Yoga masajı, kasları uzatan esnetme ve kollarla uygulanan baskı hareketleriyle, vücuttaki gerilimi azaltarak ve sertleşmiş kasları gevşetir, hareket serbestliği ve rahatlama sağlar.

Aromatik Şifalı Sırt Masajı

Defne, biberiye, lavanta ve limon okaliptusunden elde edilen güçlü bir aromaterapi karışımı kullanılarak sırtınız, boynunuz ve omuzlarınızın odak noktası olduğu bu masaj stresi uzaklaştırır ve yerleşik kas gerginliklerini alır.

Stresten Arındırıcı Hint Kafa Masajı

“Champissage” olarak da bilinen Hint kafa masajında, kan dolaşımını uyarmak ve enerji kanallarını işler hale getirmek için baş, boyun ve yüze hafif baskı uygulanır. Negatif enerji atılır, ağrılar ve sızılar azalır ve rahatlanır.

Saç Bakımı

Saç diplerinde deriye krem uygulamasıyla saç beslenmesine katkı yapan bakım rahatlatıcı bir baş masajıyla son bulur.

Ayak Masajı

Doğunun wellness ve sağlık dengesi biliminin, yüzyıllardır uygulanan bir biçimdir. Parmak basıncının kullanıldığı bu enerji verici ayak masajı kan dolaşımını hızlandırır ve rahatlama sağlar.

image

ÇİFTLERE ÖZEL BAKIMLAR

Çiftlerin Huzuru

Birlikte önce gül yaprakları ile bezenmiş yataklarda uygulanan bir masaj, ardından mum ışığında, jakuzide duyulara hitap eden bir banyo ve elbette, soğutulmuş kadehlerde şarap…

Uzakdoğu Yolculuğu

Çiftlere özel bu geleneksel tören, vücudunuzun sakinleşmesine yardımcı olacak bir vücut masajıyla başlar. Otantik Lulur karışımı cildinize derin ve dikkatli bir bakım sağlarken, nazik bir soyma işlemi ile devam eder. Bakım, cildi tamamen nemlendiren zengin ve yumuşatıcı özel süt banyosuyla son bulur.

Süt Banyosu

Masaj öncesi veya sonrası sadece siz ve partneriniz için ılık süt banyosu.

image

VÜCUT BAKIMLARI

Altın Seremonisi

Cildinize enerji ve gençlik veren mucizevi Altın Seremonimiz, ayak kompresiyle başlayıp, içerisindeki 24 ayar altın parçacıklarıyla zenginleştirilmiş özel vücut yağı kullanılarak yapılan ve enerji kanallarınızı açan çok özel bir masajdır.

Narın Büyüsü

%100 doğal nar özünden oluşan bu peeling kremi cildinizi temizler, yumuşatır, besler ve sağlıklı bir ışıltı verir.

İnceltici Yosun Bakımı

Metabolizmaya enerji desteği sağlamak amacıyla selülit tedavisine özel, etkin maddeler ve yosunun gücünü birleştiren, güçlü bir bakımdır.

Rahatlatıcı El Bakımı

Ellerin tamamen rahatlamasını sağlayan, yumuşatan ve pürüzsüzleştiren bir el bakım uygulamasıdır.

Rahatlatıcı Ayak Bakımı

Birlikte ayakların tamamen rahatlamasını sağlayan ayaklarınızı gevşeten bir ayak bakım uygulamasıdır.

image

YÜZ BAKIMLARI

Anti-Aging Bakımı

Bu mükemmel bakım, içeriğindeki denizden gelen aktif maddelerin etkisiyle cildi yoğun olarak nemlendirir. Yoğun vitaminleri sayesinde cildi sıkılaştırıp, kırışıklıkların derinliğini azaltır; cildinizi daha genç ve canlı bir görünüme kavuşturur.

Klasik Yüz Bakımı

Cilt analiziniz yapıldıktan sonra, bakıma çift etkili temizleyici uygulamasıyla başlanır. Peeling sonrası, cildinize uygun maske ve yüz masajı sayesinde en iyi sonuç sağlanır.

Ekspres Bakım

Zamanı kısıtlı konuklarımız için mükemmel temizleme. Cildinizin ihtiyacına özel maske, tonik ve nemlendirmeden oluşur.

Ekspres Maske

Terapistlerimizin cildinize özel olarak uygulayacağı maske uygulamasıdır. Uygulama sonrasında cildinizdeki yumuşacık ve ferah histen vazgeçemeyeceksiniz.

image

GENÇLER İÇİN SPA

Ergenlik çağındaki çocuklar sıklıkla hormonlardan kaynaklanan cilt sorunlarıyla başa çıkmak zorunda kalır. 13 ve 17 yas arasındaki gençlere yönelik SPA uygulaması çeşitlerimiz genç ciltlere bakmak ve uzun yıllar sürdürecekleri bir güzellik rutinine başlangıç yapmaları için tasarlandı.

Genç Meleklerin Yüz Bakımı

Özel olarak genç ciltler için hazırlanmış, organik ürünlerle yapılan bir yüz bakımıdır. Bakım başlangıç cilt analizi, nazikçe arındırma ve ölü hücreleri temizleme işlemi, hafif bir masaj, bakım maskesi, koruyucu nemlendirici ve gençlerin ev bakımında kullanması için bol miktarda tavsiye içerir.

Minik Ayaklar

Tırnak temizliği, ayak masajı ve oje uygulamasıdır.

Minik Parmaklar

Tırnak temizliği, el masajı ve oje uygulamasıdır.

Gençlere Özel Sırt Masajı

Altı karışık aromaterapi yağından kullanılarak uygulanan bu stresten arındırıcı bakım, sınav stresi ve gerginliğini azaltmak için mükemmeldir.

Mutlu Saçlar Krem Banyosu

Bakım saç derisine krem uygulamasıyla başlayıp saç beslenmesine katkı yapan, rahatlatıcı bir baş masajıyla son bulur.